מאיה הופטמן

שותפה

Chambers Global
"Pays great attention to detail and approaches legal matters with good strategy, taking into consideration legal and commercial needs."
Legal 500
"Gifted deal-makers with a very impressive track record. Full devotion to the client’s needs.“
Chambers Global
“A wide view not only from the legal perspective but also from the business one.”

אודות

מאיה הופטמן הינה שותפה במשרד גורניצקי ושות'. 

מאיה החלה את דרכה כמתמחה במשרד גורניצקי ושות' ובשנת 2008 הצטרפה למשרד כעורכת דין.

תחום התמחותה העיקרי של מאיה הוא נדל"ן על כל רכיביו וסוגיו. מאיה מייצגת את לקוחות המשרד במגוון רחב של פרויקטים ועסקאות מקרקעין, לרבות עסקאות של נכסים מניבים, עסקאות של מכירה ורכישת מקרקעין, שכירויות מקרקעין, פרויקטים למגורים ולמסחר, עסקאות מכר מניות, עסקאות מימון וכיו"ב. מאיה מספקת ייעוץ משפטי שוטף לחברות מתחומי הנדל"ן באשר להיבטי המשפט הנלווים לניהול השוטף של עסקיהן, לרבות בהיבטי מיסוי, היבטי תכנון ובניה, היבטי מימון ועוד. בין יתר הלקוחות, מאיה מעורבת בייצוג של רשת המלונות הגדולה בישראל ורשת הקניונים הגדולה בישראל.

בתחום המלונאות מייצגת מאיה בתי מלון ורשתות מלונות, לרבות בעסקאות הקמה, בניה והפעלה וכן מספקת להם ייעוץ משפטי וליווי בניהול השוטף של עסקיהם בהיבט המסחרי, הן בזירה המקומית והן בזירה הבין-לאומית.

למעט התמחותה בנדל"ן ומלונאות, מאיה ייצגה לקוחות גם בנושאי שוק ההון, לרבות הכנת תשקיפים להנפקה ודוחות תקופתיים.

תואר ראשון במשפטים (LL.B), סיימה בהצטיינות, הקריה האקדמית קריית אונו, 2007.
מצטיינת דיקן (2005).
מלגת הצטיינות על הישגים אקדמאים, 2003-2007

לשכת עורכי הדין בישראל, 2008

במהלך לימודי המשפטים שלה, מאיה כיהנה כחברת מערכת הספר "עיונים במשפט, מגדר ופמינזם" (2007) וכן כחברת מערכת כתב העת "קרית המשפט" של הקריה האקדמית קריית אונו.
בנוסף, מאיה סייעה לפרופ' גבריאלה שלו במחקרה לספר "דיני חוזים- תרופות: לקראת קודיפיקציה של המשפט האזרחי", שיצא לאור בשנת 2009.

עברית ואנגלית

הקש Enter כדי לחפש או ESC כדי לסגור