אחריות חברתית

אנו משקיעים הרבה ביצירת שינוי. ערכי העשיה הקהילתית, המעורבות החברתית והאחריות הסביבתית הינם מאבני היסוד של התרבות הארגונית בגורניצקי ושות' והם מוצאים ביטויים בשורה ארוכה של יוזמות ופעילויות, לרבות ייצוג וייעוץ משפטי פרו-בונו, התנדבויות, תרומות לארגונים חברתיים והגנה על הסביבה.

פרו-בונו ומעורבות חברתית

גורניצקי ושות' נבחרה על ידי לשכת עורכי הדין בישראל וחברת Dun & Bradstreet כאחת מבין הפירמות המובילות בישראל בפעילות פרו-בונו.

אנו מעניקים ייעוץ משפטי פרו-בונו לשורה של ארגונים ללא מטרות רווח; חברי הצוות המשפטי שלנו מקדישים מאות שעות בחודש לעבודה משפטית פרו-בונו ללקוחות אשר ידם אינה משגת.
גורניצקי ושות' משלבת פעילויות של אחריות חברתית באמצעות תכניות התנדבות וגיוס כספים אותן יוזמים חברי הצוות המשפטי, לרבות: חלוקת מזון וסיוע לניצולי שואה, סיוע לקשישים, עזרה לחיילים נזקקים ועוד. בנוסף, אנחנו תורמים חזרה לקהילה, כיחידים וכפירמה, באמצעות תרומות כספיות לארגונים שונים.

אחריות סביבתית

כחלק ממדיניות האחריות התאגידית, אנו מייחסים חשיבות רבה להגנה על הסביבה.
אנו מחויבים לצמצום ההשפעה הסביבתית של פעילותנו באמצעות חסכון באנרגיה, הפחתת השימוש בנייר, מחזור והפחתת פסולת, ושיקולי ההגנה על הסביבה הינם מהשיקולים המנחים את מדיניות הרכש במשרדנו.

גיוון בתעסוקה וסביבת עבודה

אנו מאמינים שסביבת עבודה מגוונת ושוויונית הינה תנאי הכרחי לשם שימור יתרוננו כפירמה מובילה. גורניצקי ושות' מחויבת להענקת שוויון הזדמנויות בתעסוקה וליצירת סביבת עבודה המעודדת פיתוח והעצמה אישיים תוך התייחסות בכבוד לכל עובדי הפירמה באשר הם.
התפתחות הפירמה והצלחתה תלויה לא רק ביכולתנו לאתר ולגייס את כוח האדם האיכותי ביותר, אלא גם בהצלחתנו בשמירה וטיפוח של ההון האנושי הקיים בפירמה. על כן, כחלק ממדיניות האחריות החברתית שלנו, אנו משקיעים משאבים רבים בהקפדה על תנאי עבודה מעולים ועל שמירה על רווחתם הפיזית של עובדינו לצד השקעה בקידום רווחתם הכלכלית ועידוד תרבות פנאי ואווירה חברית ומשפחתית.
לא לחינם נבחרה גורניצקי ושות' פעם אחר פעם כאחד ממקומות העבודה הנחשקים בעולם המשפט הישראלי.

ידיד- מרכזי זכויות בקהילה

בית הילדים ע"ש צבע (אלעזרקי)

"הבית לשירה" - עמותת מקהלות מורן והבית לשירה בישראל

הקרן הישראלית למען יוניסף

אלין בית נועם

חינוך לפסגות

עיגול לטובה

פרס לחיים

הישארו מעודכנים

הצטרפו עכשיו לניוזלטר של גורניצקי ושות' לקבלת עדכונים משפטיים.

הרשמה לניוזלטר

עקבו אחרינו

עקבו אחרי גורניצקי ושות' ברשתות החברתיות למעקב אחר החדשות והפרסומים שלנו.

הקש Enter כדי לחפש או ESC כדי לסגור