זכויות עובדים לתמלוגים מזכויות מטפחים בתעשיית הקנאביס- ההשלכות האפשריות

קרא עוד
Legal 500
"The team excel with handling complex transactions. Ziv Rotenberg is a professional that provides both legal and business aspects".
Chambers Global
"Pays great attention to detail and approaches legal matters with good strategy, taking into consideration legal and commercial needs."
Legal 500
"Gifted deal-makers with a very impressive track record. Full devotion to the client’s needs.“
Chambers Global
“A wide view not only from the legal perspective but also from the business one.”

קניין רוחני

PROFESSIONAL GUIDANCE IN A FAST-CHANGING WORLD

פרקטיקת הקניין הרוחני של גורניצקי מספקת קשת רחבה של שירותי קניין רוחני הקשורים, הן ביישוב סכסוכי קניין רוחני והן בהיבטים מסחריים של קניין רוחני, ביחס לכל סוגי נכסי הקניין הרוחני. אנו משרתים מגוון רחב של לקוחות בישראל ומחוצה לה, החל מיחידים יצירתיים וחברות הזנק חדשניות וכלה בתאגידים בינלאומיים ומוסדות מחקר מובילים. פרקטיקת הקניין הרוחני של גורניצקי משתרעת "מעבר למשפט" – אנו משתמשים במומחיותנו בכדי לסייע ללקוחותינו ליצור, להגן, לנהל ולמנף נכסי קניין רוחני אסטרטגיים.

בעולם של ימינו, נכסי קניין רוחני הפכו לנכס אסטרטגי משמעותי עבור חברות ברחבי העולם – ובמקרה של חברות טכנולוגיה, לנכס המרכזי. נקודת הראות העסקית שלנו נועדה לאפשר ללקוחותינו להפחית סיכוני קניין רוחני ולמנף הזדמנויות.

הגישה המולטי-דיציפלינרית והאינטגרטיבית הייחודית שלנו נועדה לאפשר ראייה אסטרטגית בכל הנוגע ליצירה, ניהול, הגנה ומסחור של נכסי קניין רוחני. אנו מספקים פתרונות קניין רוחני מותאמים אישית שנועדו לאפשר ללקוחותינו לענות על הצרכים הספציפיים שלהם ולהשיג מטרות עסקיות אסטרטגיות.

אנו מספקים שירותים הן ללקוחות ישראליים והן ללקוחות בינלאומיים, מכל הענפים – כולל חברות סטארט-אפ וחברות קטנות ובינוניות, תאגידים רב-לאומיים, משקיעים, אוניברסיטאות ומוסדות ממשלתיים. אנו עוסקים בכל סוגי הקניין הרוחני, כולל פטנטים, עיצובים, סימני מסחר, זכויות יוצרים, סודות מסחריים ועוד.

לעורכי הדין שלנו יש ניסיון רב בטיפול בכל היבטי הקניין הרוחני, הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית, ביחס להיבטים משפטיים ועסקיים כאחד. עם ניסיון של שנים בתחום דיני הקניין הרוחני, עורכי הדין שלנו מספקים תוצאות באופן שנועד לתמוך בצרכים העסקיים של לקוחותינו. עורכי הדין שלנו מסייעים ללקוחותינו ותומכים בצורכי הקניין הרוחני שלהם על בסיס גלובלי.

השירותים שאנו מספקים ביחס לסכסוכי קניין רוחני כוללים: מתן ייעוץ משפטי בנוגע למגוון רחב של סכסוכים בתחום הקניין הרוחני, הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית, לרבות בכל הנוגע לבעלות על קניין רוחני, תוקף, הפרה ושימוש. אנו מייצגים את לקוחותינו בהליכי ליטיגציה בפני בתי המשפט השונים בישראל, בפני משרד הפטנטים וסימני המסחר בישראל, ובהליכי בוררות וגישור.

שירותי הקניין הרוחני המסחרי שלנו כוללים: עריכה, משא ומתן וביצוע עסקאות קניין רוחני (כולל מכירת נכסי קניין רוחני, רישיון, הסדרי שיתוף וכו'); היבטי קניין רוחני של עסקאות מסחריות (לרבות מיזוגים ורכישות ומיזמים משותפים מבוססי טכנולוגיה, הסכמי השקעה, הסכמי הפצה וסוגים אחרים של עסקאות מסחריות); יצירה ויישום של מיזמי מסחור ומונטיזציה של קניין רוחני (כולל בהקשר של מחקר אוניברסיטאי); בדיקת נאותות לקניין רוחני (בהקשר של עסקאות אסטרטגיות); ייעוץ בנושאים הקשורים להמצאות ויצירות של עובדים.

השירותים שלנו בתחום אסטרטגיית הקניין הרוחני כוללים: סקירה וניתוח של פוזיציית הקניין הרוחני של חברה או מיזם עסקי; גיבוש ויישום של אסטרטגיות קניין רוחני; אסטרטגיות ומדיניות קניין רוחני ספציפיות מוכוונות מדינה או שוק; הערכה של קניין רוחני; ייעוץ בנושא יצירת קניין רוחני וניהולו; ייעוץ אסטרטי כללי בנוגע לקניין רוחני.

הניסיון שלנו

הקש Enter כדי לחפש או ESC כדי לסגור