עדכון לקוחות: משבר הקורונה-"כוח עליון"? השפעה על פרויקטים והסכמים בישראל

קרא עוד
Chambers Global
"Pays great attention to detail and approaches legal matters with good strategy, taking into consideration legal and commercial needs."
Legal 500
"Gifted deal-makers with a very impressive track record. Full devotion to the client’s needs.“
Chambers Global
“A wide view not only from the legal perspective but also from the business one.”

דסק סין

EXPERTISE AROUND THE GLOBE

סין אמנם עשויה להיות ארץ ההזדמנויות החדשה, אך עשיית עסקים בסין יכולה להיות תהליך מסובך ומרתיע. לנו יש את הניסיון, הידע והמומחיות בכדי לסייע ללקוחותינו להבין ולנהל את הסיכונים והאתגרים הכרוכים בפעילות בסין ובעשיית עסקים מול גורמים סיניים.
דסק סין בגורניצקי נועד לתמוך בצרכי הלקוחות שלנו בבואם לעשות עסקים בסין או להתנהל מול גורמים סיניים. המומחיות הייחודית שלנו בכל הנוגע לסין מתבססת לא רק על הידע שלנו בכל הקשור למערכת המשפט הסינית ולתרבות העסקית ולרשת המקצועית העצומה שלנו בסין, אלא גם על הניסיון המעשי של עורכי הדין שלנו בעבודה מול סין. כמה מעורכי הדין שלנו חיו ועבדו בסין במשך שנים, רכשו ידע אינטימי לגבי הסביבה המשפטית והעסקית של סין, והנם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מובילות בסין. כל אלה מאפשרים לדסק סין במשרדנו לתמוך בלקוחותינו באופן מיטבי ולסייע להם להתמודד עם אתגרים משפטיים ועסקיים בסין ובעבודה מול סין תוך מזעור סיכונים ומינוף הזדמנויות. אנו מייעצים ללקוחות בנוגע להיבטים משפטים ואסטרטגיים של ביצוע פעילות ועסקאות בסין או מול גורמים סינים, ניהול סכסוכים מסחריים וייעוץ משפטי כללי לגבי פעילות בסין. בנוסף, יש לנו מומחיות ספציפית בתחום הקניין הרוחני בסין, ייחודית בישראל.

הניסיון שלנו

הקש Enter כדי לחפש או ESC כדי לסגור