ד"ר זיו רוטנברג

שותף

Legal 500
"Ziv Rotenberg is a professional that provides both legal and business aspects".
Chambers Global
"Pays great attention to detail and approaches legal matters with good strategy, taking into consideration legal and commercial needs."
Legal 500
"Gifted deal-makers with a very impressive track record. Full devotion to the client’s needs.“
Chambers Global
“A wide view not only from the legal perspective but also from the business one.”

אודות

ד"ר זיו רוטנברג הינו שותף במשרד גורניצקי ושות' המרכז את תחום הקניין הרוחני.

פעילותו של זיו מכסה את כל היבטי תחום הקניין הרוחני, ובכלל זה יישוב סכסוכים, עסקאות ואסטרטגיה ולו נסיון ייחודי בתחום הקניין הרוחני בסין.

טרם הצטרפותו למשרד עבד זיו מספר שנים בסין וייסד חברת ייעוץ בתחום הקניין הרוחני והשלים, בין היתר, תואר דוקטור במשפט בינלאומי מ-China University of Political Science and Law.

בנוסף, שימש זיו כיועץ מיוחד למדינת ישראל – משרד הכלכלה והתעשייה לגבי היבטי קניין רוחני בסין והיה מנטור לסטרטאפים באינקובטור x-lab של אוניברסיטת Tsinghua וב-Chinaccelerator.
לפני כן שימש זיו כעורך דין בשניים ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הקניין הרוחני בישראל וייצג לקוחות ישראלים ובינלאומיים במספר רב של תיקי קניין רוחני מורכבים.

פעילותו של זיו כוללת את כל היבטי דיני הקניין הרוחני – ובכלל זה ליטיגציה ויישוב סכסוכים, עסקאות קניין רוחני ואסטרטגיית קניין רוחני. בנוסף, במסגרת דסק סין במשרד, זיו מייעץ ללקוחות על היבטי קניין רוחני והיבטים אחרים של עשיית עסקים בסין או מול ישויות סיניות.

זיו הינו המחבר של מדריך קניין רוחני בסין שפורסם על-ידי משרד הכלכלה והתעשייה וכן של מספר מאמרים בתחום הקניין הרוחני בסין. הוא מוזמן לעתים קרובות להרצות בפורומים שונים על קניין רוחני.

האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר בוגר במשפטים (1998) (LL.B.)
אוניברסיטת בן גוריון בנגב, תואר מוסמך במנהל עסקים (2002) (M.B.A.)
אוניברסיטת סין למדעי המדינה ומשפט (CUPL), תואר דוקטור עם התמחות במשפט בינלאומי (2018) (PH.D.)

לשכת עורכי הדין בישראל, 1999

  • Where next for university IP commercialisation in China? (Intellectual Asset Management Magazine – issue 79, September/October 2016).
  • Startup Spin-offs in University Tech Transfer in China and the "Professor Conundrum" (China Intellectual Property Magazine – July 2016).
  • Intellectual property in China (State of Israel – Ministry of Economy and Industry – 2012).

עברית, אנגלית, סינית (בסיסית)

חדשות ופרסומים אודות עו"ד רוטנברג

הקש Enter כדי לחפש או ESC כדי לסגור