משרדנו שימש כיועץ ישראלי לחברת Moderna בהסכם עם ממשלת ישראל לאספקת חיסונים נגד וירוס הקורונה.

קרא עוד
Legal 500
"Leading Hi-Tech, Start-Ups and Venture Capital law firm, saying the firm "provides comprehensive advice to companies." The guide recommended lawyers in this field, recognising them as "significant figures in the team, which ‘becomes an integral part of the client’s business’."
Dun's 100
Dun & Bradstreet's Dun's 100, a leading Israeli legal directory, recognized Gornitzky & Co. as one of Israel's well-known High-Tech law firms.

Global Chambers
Chambers Global recommended Gornitzky & Co. as a leading Corporate/M&A firm, and for the first time, the guide also recognized the firm's rising status as an expert High-Tech law firm, naming Gornitzky & Co. a Leading firm in the field of High-Tech.

מדעי החיים

.LOOKING AT TOMORROW, TODAY

תחום הטכנולוגיה ומדעי החיים בגורניצקי כולל ייצוג ומתן ייעוץ למגוון רחב של לקוחות, החל מחברות טכנולוגיות בינלאומיות וכלה בחברות הזנק בשלבי הקמה ראשוניים, הן בארץ והן בחו"ל, כמו גם קרנות, "אנג'לים" ומשקיעים נוספים בחברות מסוג זה.

עם התפתחותו של השוק, תחום הטכנולוגיה ומדעי החיים במשרדנו גדל באופן מתמיד על מנת להעניק ייעוץ באשר לאתגרים עימם מתמודדים לקוחותינו. הצוות המשפטי הנו בעל מומחיות וניסיון רב בכל הקשור לנושאים של קניין רוחני ועסקאות הקשורות להיבטים טכנולוגיים, בכלל זה כל ההיבטים הקשורים במעגל החיים של עסק – הבנייה, ניהול מו"מ בנוגע להסכמים (כגון פיתוח ומסחור של קניין רוחני, שותפויות אסטרטגיות, OEM, והסכמי שותפות תאגידיים).

אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות משפטיים על מנת לענות על צרכיהם של עסקים בינלאומיים בתחום התוכנה, החומרה, התקשורת, האינטרנט, מדעי החיים והקלינטק הפועלים כיום בעולם.

הצוות המשפטי הנו בעל הבנה עמוקה וניסיון גם בתחום הבנייה וניהול מו"מ בעסקאות בתחום טכנולוגית המידע, בהיקפים שונים וברמות מורכבות שונות, החל מהסכמי פיתוח תוכנה, רישוי ומיקור חוץ ועד לרישוי משתמשי קצה.
בנוסף, אנו מייצגים לקוחות במגוון רחב של עסקאות בתחום מדעי החיים, ובכלל זה עסקאות רישוי אסטרטגיות, הסכמי אספקה ופיתוח והסכמי ניוד טכנולוגיה.

במקביל לייעוץ שאנו מעניקים לתאגידים גדולים, אנו גם עובדים בצמוד לעסקים רבים בהיקף קטן יותר ומעניקים להם תמיכה החל מהשלב ההתחלתי של גיוס ההון ופיתוח קניין רוחני, ועד למתן ייעוץ אופרציונלי אסטרטגי.

בתעשייה כה חיונית ותחרותית כגון זו, אנו מספקים צוות משולב, הן מתחום הטכנולוגיה ומדעי החיים, והן מתחומי המס, המיזוגים והרכישות והליטיגציה, בכדי לאפשר ללקוחותינו לקבל את שירות כולל, ביחס לעסקאותיהם.

הניסיון שלנו

הקש Enter כדי לחפש או ESC כדי לסגור